Tandemový seskok od SKYSERVICE

Žij naplno!
Vyzkoušej tandemový seskok

AFF výcvik

 • Během výcviku AFF se o Vás stará speciálně vyškolený instruktor
 • Důkladná  teoretická pozemní příprava (minimálně 8 hodin školení)
 • Veškeré vybavení pro seskoky jako je padák, kombinéza, přilba, výškoměr atd. Vám samozřejmě zapůjčíme a je zahrnuto v ceně výcviku.
 • První seskok absolvujete spolu se dvěma instruktory a kameramanem
 • Instruktoři Vám ve vzduchu pomáhají s koordinací těla a případným řešením krizových situací
 • Po otevření padáku Vás navádí vysílačkou instruktor ze země na místo přistání
 • Každý Váš seskok je hodnocen pomocí videa a tím je zajištěno rychlé odstranění možných chyb.
 • Druhý a třetí seskok proběhne ve stejném složení
 • Další seskoky absolvujete s jedním instruktorem a kameramanem.
 • Během tohoto výcviku se naučíte základy ovládání Vašeho těla za volného pádu a budete schopni samostatně skákat.
 • Po absolvování celkem 25 seskoků pod dohledem instruktora obdržíte licenci typu A, opravňující Vás k samostatným seskokům kdekoliv na světě
 • popis úloh AFF naleznete zde.

 *Ke všem samostatným seskokům je potřeba si vyřídit u leteckého lékaře osvědčení o zdravotní způsobilosti 2. třídy a vyřídit si sportovní licenci.

PROČ AFF

Metoda výcviku AFF je opravdu nejrychlejší a v konečném výsledku i levnější cesta (ačkoli to tak nevypadá :-), jak se stát samostatným parašutistou schopným ovládat své tělo za volného pádu, řešit neočekávané situace a bezpečně přistát zpět na zem.

JAK SE OBJEDNAT?

Vy nám zavoláte na zákaznickou linku 724 002 002 a sdělíte nám Vaše přání. My si vezmeme na Vás tel.kontakt, přidělíme Vám instruktora, který bude o Vás pečovat po celou dobu kurzu.
On Vás bude kontaktovat a spolu – individuálně se domluvíte na termínech teoretické přípravy, seskoků atd...

Délka trvání AFF-výcviku jsou cca 4 skákací dny (pokud bude přát počasí) podle Vašeho výběru a Vašich možností. Dny na sebe nemusí navazovat, nicméně doporučejeme, aby se celý výcvik uskutečnil maximálně během 30 dnů.

Kurzovné se nemusí platit celé dopředu, stačí složit zálohu v ceně prvního seskoku a pak můžete v klidu platit po částech jen to co skutečně proskáčete.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Koupit tuto službu

text-img-contact-bottom

Zákaznická linka pro objednávky volejte +420 724 002 002

Tandemový seskok

tandemový seskok

Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto "bláznivou" myšlenku uskutečnit! Pro tandemový seskok padákem nepotřebujete žádný speciální výcvik ani lékařskou prohlídku, dostanete pouze krátkou instruktáž před tandemovým seskokem, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista.

Samostatné seskoky

Tandemový seskok není jedinou možností, jak zažít jedinečný pocit volného pádu. Pokud si chcete sami vyzkoušet ten opojný pocit, který provází seskoky padákem z letadla, a následný let, SkyService Vám nabízí několik možností, jak seskok padákem vyzkoušet.

Vyhlídkové lety nad Prahou

Exkluzivní vyhlídkové lety nad centrem Prahy. Létáme tam kam jiní nemohou. Prohlédněte si nejkrásnější město Evropy z ptačího pohledu. Podívejte se z výšky na všech sto a více pražských věží.

O Skydive Arena

Objevili jste netradiční, adrenalinový a přesto bezpečný sport pro každého!
Přijďte si vyzkoušet pocit volného pádu v bezpečí větrného tunelu, v bezpečné výšce a za neustálého dozoru profesionálních instruktorů!

nahoru