Tandemový seskok od SKYSERVICE

Žij naplno!
Vyzkoušej tandemový seskok

O soutěži

Vyhrávejte s námi celou sezonu skvělé ceny za více než 70 000 Kč !

Speciální Vánoční soutěž ! ! !

Letos jsme připravili bonusové soutěžní kolo navíc. Na webu se nám roztoulalo několik Vánočních postaviček, odpovězte v soutěžní aplikaci na facebookových stránkách - Sky Service, co mají na sobě a vyhrajte si pod stromeček dárkové poukazy na skvělé zážitky a další ceny !

Co pro to musím udělat?

Stačí sledovat naše facebookové stránky - Sky Service, kde od Dubna až do konce Října, vždy na začátku měsíce prostě zodpovíte tři jednoduché otázky. Na začátku měsíce následujícího pak vždy ze všech správných odpovědí vylosujeme 10 štastných výherců.

Když zrovna nevyhraju, je ještě nějaká šance?

Ano! Pokud Vám to zrovna nevyjde, nevadí! Každý měsíc začínáme nanovo. A kdyby to nebylo málo, na konci října/začátku listopadu navíc proběhne velké slosování ze všech odpovědí za celou sezónu, tzn. i těch špatných o další našlapané ceny!

Joomla SEF URLs by Artio

Koupit tuto službu

text-img-contact-bottom

Zákaznická linka pro objednávky volejte +420 724 002 002

Tandemový seskok

tandemový seskok

Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto "bláznivou" myšlenku uskutečnit! Pro tandemový seskok padákem nepotřebujete žádný speciální výcvik ani lékařskou prohlídku, dostanete pouze krátkou instruktáž před tandemovým seskokem, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista.

Samostatné seskoky

Tandemový seskok není jedinou možností, jak zažít jedinečný pocit volného pádu. Pokud si chcete sami vyzkoušet ten opojný pocit, který provází seskoky padákem z letadla, a následný let, SkyService Vám nabízí několik možností, jak seskok padákem vyzkoušet.

Vyhlídkové lety nad Prahou

Exkluzivní vyhlídkové lety nad centrem Prahy. Létáme tam kam jiní nemohou. Prohlédněte si nejkrásnější město Evropy z ptačího pohledu. Podívejte se z výšky na všech sto a více pražských věží.

O Skydive Arena

Objevili jste netradiční, adrenalinový a přesto bezpečný sport pro každého!
Přijďte si vyzkoušet pocit volného pádu v bezpečí větrného tunelu, v bezpečné výšce a za neustálého dozoru profesionálních instruktorů!

nahoru