Tandemový seskok od SKYSERVICE

Žij naplno!
Vyzkoušej tandemový seskok

Tandemový seskok

tandemový seskok

Stoupající adrenalin během letu letadla, nádherný pocit při výskoku, krásu volného pádu s volností ptáka, lehké mrazení při otevření padáku, let na padáku a nakonec měkké přistání zpět na pevnou zem. To jsou tandemové seskoky. Každý, kdo někdy vyzkoušel tandemové seskoky, Vám tohle potrvdí, jedná se o naprosto specifický zážitek, který si pak mnoho lidí chce zopakovat. Letět vzduchem, cítít kolem sebe plynoucí vzduch, vidět svět z ptačí perspektivy a opravdu pocítit sílu zemské gravitace je věc, která stojí za to zažít. Tandemové seskoky mohou být také skvělým dárkem, který v obdarovaném nechají tak silný prožitek, že na něj jentak lehce nezapomene.

JAK TANDEMOVÉ SESKOKY PROBÍHAJÍ

Pro tandemový seskok není třeba žádný výcvik ani lékařské prohlídky, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se o Vás postaráme. Tandemové seskoky může absolvovat kdokoli ve věku od 8 do 100 let a maximální váze 110 kg (vyjímky po konzultaci možné).

Po krátké asi 15 minutové instruktáži, během které Vám tandempilot vysvětlí vše důležité, si obléknete naši kombinézu a ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok. Na oči dostanete ochranné brýle. K tandemovým seskokům používáme zahraniční padáky vybavené automatickými zajišťovacími přístroji Cypres. Tandemové seskoky s Vámi provádí zkušení tandempiloti, kteří mají minimálně 2000 seskoků a prošli náročnými přípravnými kurzy.

Poté nastoupíte s tandempilotem do letadla a stoupáte do výšky potřebné k seskoku (letadlo stoupá cca 15-20 minut), která se obvykle pro tandemové seskoky za ideální podmínek pohybuje kolem 4000 metrů. Během stoupaní si Vás tandempilot k sobě připne speciálním postrojem a po dosažení správné výšky následuje výskok. Následuje cca 50 vteřin volného pádu rychlostí cca 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandempilot padák a následuje přibližně 6-8 minut letu, během kterých si můžete vyzkoušet řízení padáku. Před přistáním převezme tandempilot řízení a následuje bezpečné měkké přistání na matičku zemi.

Po přistání přijdou gratulace příbuzných či přátel, od nás obdržíte pěkný certifikát o absolvování tandemového seskoku a originální tandemové tričko. A Vám navíc zůstává nepřekonatelný zážitek a touha zažít další tandemové seskoky, které budete jistě doporučovat všem známým.

Celý průběh seskoku, od přípravy až po přistání, je možné natočit digitální videokamerou a nebo i vyfotit zkušeným kameramanem-parašutistou. Ten získané záběry sestříhá, ozvučí. Video, kde bude zvěčněný Váš tandemový seskok je možné dostat na DVD kazetě. Foto v digitální profi kvalitě obdržíte na CD. Záleží jen na Vás, co si objednáte (ukázky naleznete ve Fotogalerii). Díky těmto záběrům se o svůj tandemový seskok můžete podělit i s přáteli, kteří Vás nemohli vidět přímo naletišti, a můžete ukázat těm, kteří Vás pozorovali ze země, co jste opravdu ve vzduchu zažili.
Joomla SEF URLs by Artio

Koupit tuto službu

text-img-contact-bottom

Zákaznická linka pro objednávky volejte +420 724 002 002

nahoru