Tandemový seskok od SKYSERVICE

Žij naplno!
Vyzkoušej tandemový seskok

IAFF - samostatný seskok

SKOČTE SI SAMI IAFF SESKOK ZE 4000 METRŮ 

V podstatě jde o první seskok z kurzu AFF. Popis toho co Vás bude čekat najdete zde. Tento druh seskoku je podobně jako tandemový let jednou z nejbezpečnějších a nejrychlejších způsobů, jak si vyzkoušet volný pád.
IAFF se skládá z teorie a seskoku padákem. Seskok se provádí z výšky 4000 m společně se dvěma instruktory s kvalifikací AFF, tzn. 1 minuta volného pádu a 6-8 minut na padáku.

Pro větší bezpečnost je zajišteno spojení instruktora na zemi a žáka na padáku pomocí vysílačky. Celý skok je možnost natáčet na kameru, záběry obsahují přípravu na zemi, stoupání v letadle, vlastní volný pád a přistání.

Před absolvováním IAFF je doporučeno absolvovat jeden tandemový seskok. Tandemový seskok je možno absolvovat před zahájením výcviku IAFF za zvýhodněnou cenu.

Vybavení pro seskoky jako je padák, kombinéza, přilba, výškoměr atd. Vám samozřejmě zapůjčíme a je zahrnuto v ceně výcviku.

Dále je třeba mít potvrzení od leteckého lékaře o zdravotní způsobilosti 2. třídy a vyřídit si sportovní licenci. Seznam oprávněných lékařů k provádění prohlídek pro parašutisty naleznete ZDE.
Se vším Vám  samozřejmě rádi poradíme a pomůžeme vyřídit.

PROČ IAFF

Většina absolventů IAFF jsou lidé, kteří se po tandemovém seskoku rozhodují, zda ve volných pádech pokračovat a právě tento seskok jim může výrazně pomoct rozhodnout se, jestli se tomuto sportu dále věnovat.

JAK SE OBJEDNAT?

Vy nám zavoláte na zákaznickou linku 724 002 002 a sdělíte nám Vaše přání. My si vezmeme na Vás tel.kontakt, přidělíme Vám instruktora, který bude o Vás pečovat po celou dobu kurzu.
On Vás bude kontaktovat a spolu – individuálně se domluvíte na termínu teoretické přípravy a Vašeho seskoku.

 

*Cenu seskoku IAFF lze odečíst z ceny celého kurzu AFF v případě, že se rozhodnete pokračovat a absolvovat celý kurz volného pádu AFF metodou.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Koupit tuto službu

text-img-contact-bottom

Zákaznická linka pro objednávky volejte +420 724 002 002

Tandemový seskok

tandemový seskok

Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto "bláznivou" myšlenku uskutečnit! Pro tandemový seskok padákem nepotřebujete žádný speciální výcvik ani lékařskou prohlídku, dostanete pouze krátkou instruktáž před tandemovým seskokem, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista.

Samostatné seskoky

Tandemový seskok není jedinou možností, jak zažít jedinečný pocit volného pádu. Pokud si chcete sami vyzkoušet ten opojný pocit, který provází seskoky padákem z letadla, a následný let, SkyService Vám nabízí několik možností, jak seskok padákem vyzkoušet.

Vyhlídkové lety nad Prahou

Exkluzivní vyhlídkové lety nad centrem Prahy. Létáme tam kam jiní nemohou. Prohlédněte si nejkrásnější město Evropy z ptačího pohledu. Podívejte se z výšky na všech sto a více pražských věží.

O Skydive Arena

Objevili jste netradiční, adrenalinový a přesto bezpečný sport pro každého!
Přijďte si vyzkoušet pocit volného pádu v bezpečí větrného tunelu, v bezpečné výšce a za neustálého dozoru profesionálních instruktorů!

nahoru