Tandemový seskok od SKYSERVICE

Žij naplno!
Vyzkoušej tandemový seskok

Sportflight

Sportflight je určen těm, kdo už mají dostatečné zkušenosti s tunelovým létáním nebo volným pádem a skydiving provozují na sportovní úrovni. Sportovní letec může být zkušený „skydiver", absolvent AFF nebo jiného kurzu volného pádu, ale i nadšenec bez parašutistických zkušeností, který ovšem musí projít našim speciálním kurzem (30 minut v režimu FUNFLIGHT pod vedením našeho instruktora). Sportovní časy mohou být využity certifikovanými instruktory AFF pro výcvik kurzů AFF. Každý sportovec musí mít vlastní výstroj a prokazatelné zkušenosti z létání v tunelu či volného pádu z letadla nebo si musí zajistit vlastního kouče či instruktora SDA. Pro zkušené letce je tu možnost využít plného výkonu SDA a létat při rychlosti přes 270 km/hod.Zvýhodněné ceny na sportflight ve Skydive Aréně pro parašutisty skákající na DropZone Most.
Pro více info koukněte sem, nebo volejte +420 602 325 394*


*Pouze pro zkušené letce a certifikované parašutisty.

Joomla SEF URLs by Artio

Koupit tuto službu

text-img-contact-bottom

Zákaznická linka pro objednávky volejte +420 724 002 002

Tandemový seskok

tandemový seskok

Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto "bláznivou" myšlenku uskutečnit! Pro tandemový seskok padákem nepotřebujete žádný speciální výcvik ani lékařskou prohlídku, dostanete pouze krátkou instruktáž před tandemovým seskokem, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista.

Samostatné seskoky

Tandemový seskok není jedinou možností, jak zažít jedinečný pocit volného pádu. Pokud si chcete sami vyzkoušet ten opojný pocit, který provází seskoky padákem z letadla, a následný let, SkyService Vám nabízí několik možností, jak seskok padákem vyzkoušet.

Vyhlídkové lety nad Prahou

Exkluzivní vyhlídkové lety nad centrem Prahy. Létáme tam kam jiní nemohou. Prohlédněte si nejkrásnější město Evropy z ptačího pohledu. Podívejte se z výšky na všech sto a více pražských věží.

O Skydive Arena

Objevili jste netradiční, adrenalinový a přesto bezpečný sport pro každého!
Přijďte si vyzkoušet pocit volného pádu v bezpečí větrného tunelu, v bezpečné výšce a za neustálého dozoru profesionálních instruktorů!

nahoru