Tandemový seskok od SKYSERVICE

Žij naplno!
Vyzkoušej tandemový seskok

Sportovní aktuality

5.6.2013

V létě se u nás na letišti uskuteční nejdříve v červnu IX. ročník Českého poháru ve skupinové akrobacii RW-4, a v druhé polovině srpna pak Mistrovství České republiky v parašutismu, skupinové akrobacii RW-4, FreeFly a FreeStyle.

Pro více informací sledujte náš Facebook, sekce události.

 

29.3.2013

V Dubnu a v Květnu se můžete těšit na letišti Most na freefly kempy pod vedením Vency Dědka, více info a termíny viz. obrázek.

phoca thumb l madravens cz

 


24.3.2013

Tak bohužel oficiální začátek "sportovní" sezóny musíme opět z důvodu nepřízně počasí odložit. Nový termín je zatím 6. Dubna.
Pro více informací sledujte oficiální facebookovou událost.
 

Joomla SEF URLs by Artio

Koupit tuto službu

text-img-contact-bottom

Zákaznická linka pro objednávky volejte +420 724 002 002

Tandemový seskok

tandemový seskok

Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto "bláznivou" myšlenku uskutečnit! Pro tandemový seskok padákem nepotřebujete žádný speciální výcvik ani lékařskou prohlídku, dostanete pouze krátkou instruktáž před tandemovým seskokem, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista.

Samostatné seskoky

Tandemový seskok není jedinou možností, jak zažít jedinečný pocit volného pádu. Pokud si chcete sami vyzkoušet ten opojný pocit, který provází seskoky padákem z letadla, a následný let, SkyService Vám nabízí několik možností, jak seskok padákem vyzkoušet.

Vyhlídkové lety nad Prahou

Exkluzivní vyhlídkové lety nad centrem Prahy. Létáme tam kam jiní nemohou. Prohlédněte si nejkrásnější město Evropy z ptačího pohledu. Podívejte se z výšky na všech sto a více pražských věží.

O Skydive Arena

Objevili jste netradiční, adrenalinový a přesto bezpečný sport pro každého!
Přijďte si vyzkoušet pocit volného pádu v bezpečí větrného tunelu, v bezpečné výšce a za neustálého dozoru profesionálních instruktorů!

nahoru