Tandemový seskok od SKYSERVICE

Žij naplno!
Vyzkoušej tandemový seskok

Tandemové seskoky

tandemový seskok

Krásné výhledy během letu letadla, které vystoupá až do 4000 metrů, nádherný pocit při výskoku, stoupající adrenalin při zrychlení až na 200 km/h, krása volného pádu s volností ptáka v trvání 60 vteřin, lehké mrazení při otevření padáku, let na padáku a nakonec měkké přistání zpět na pevnou zem. To jsou tandemové seskok padákem společnosti SkyService.

Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto "bláznivou" myšlenku uskutečnit! Nepotřebujete žádný speciální výcvik ani lékařskou prohlídku, dostanete pouze krátkou instruktáž pro tandemový seskok, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista.

Každý, kdo někdy vyzkoušel tandemový seskok, Vám tohle potrvdí, jedná se o naprosto specifický zážitek, který si pak mnoho lidí chce zopakovat. Letět vzduchem, cítít kolem sebe plynoucí vzduch, vidět svět z ptačí perspektivy a opravdu pocítit sílu zemské gravitace je věc, která stojí za to zažít. Tandemové seskoky mohou být také skvělým dárkem, který v obdarovaném nechají tak silný prožitek, že na tandemové seskoky jen tak lehce nezapomene.

Jak to probíhá?

Pro tandemové seskoky není třeba žádný výcvik ani lékařské prohlídky, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se o Vás postaráme. Tandemový seskok může absolvovat kdokoli ve věku od 8 do 100 let a maximální váze 110 kg (vyjímky po konzultaci možné).

Po krátké asi 15 minutové instruktáži, během které Vám tandempilot vysvětlí vše důležité pro tandemový seskok, si obléknete naši kombinézu a ustrojíte se do speciálního postroje pro tandemové seskoky. Na oči dostanete ochranné brýle. Pro tandemové seskoky používáme zahraniční padáky vybavené automatickými zajišťovacími přístroji Cypres. Tandemový seskok s Vámi provedou zkušení tandempiloti, kteří mají minimálně 2000 seskoků a prošli náročnými přípravnými kurzy.

Poté nastoupíte s tandempilotem do letadla a stoupáte do výšky potřebné pro tandemový seskok (letadlo stoupá cca 15-20 minut), která se obvykle pro tandemový seskok za ideálních podmínek pohybuje kolem 4000 metrů. Během stoupaní si Vás tandempilot k sobě připne speciálním postrojem a po dosažení správné výšky následuje výskok. Následuje cca 60 vteřin volného pádu rychlostí cca 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandempilot padák a následuje přibližně 6-8 minut letu, během kterých si můžete vyzkoušet řízení padáku. Před přistáním převezme tandempilot řízení a následuje bezpečné měkké přistání na matičku zemi.

Po přistání přijdou gratulace příbuzných či přátel, od nás obdržíte pěkný certifikát o absolvování tandemového seskoku a originální tandemové tričko. A Vám navíc zůstává nepřekonatelný zážitek a touha zažít další tandemové seskoky, který budete jistě doporučovat všem známým.

Celý průběh seskoku, od přípravy až po přistání, je možné natočit digitální videokamerou a nebo i vyfotit zkušeným kameramanem-parašutistou. Ten získané záběry sestříhá, ozvučí. Video, kde bude zvěčněný Váš tandemový seskok je možné dostat na DVD. Foto v digitální profi kvalitě obdržíte na CD. Záleží jen na Vás, co si objednáte (ukázky naleznete ve Fotogalerii). Díky těmto záběrům se o svůj tandemový seskok můžete podělit i s přáteli, kteří Vás nemohli vidět přímo na letišti, a můžete ukázat těm, kteří Vás pozorovali ze země, co jste opravdu ve vzduchu zažili.

Nejčastější dotazy

 

Je pro skydiving věkový limit?

Ano, musí Vám být minimálně 18 let.
Pokud není, může za Vás podepsat přihlášku Váš zákonný zástupce.
Pokud chcete dopřát tento zážitek Vaší ratolesti je potřeba do našeho dětského postroje, aby vážil alespoň 40 kg, a minimálně 135 centimetrů.


Je nějaký váhový limit?

Ano, maximálně 120 kg. Musíte však mít proporcionální postavu. Váhové limity jsou striktně dodržovány.

Je to bezpečné?

Naši tandemoví piloti jsou všichni několikrát do roka pravidelně proškolováni a mají za sebou každý několik tisíc seskoků.

Používáme nejmodernější padákové systémy SIGMA. Veškeré vybavení je pravidelně servisováno a udržováno certifikovanými techniky. Padáky jsou baleny profesionály a rezervní padáky jsou pravidelně baleny a přebalovány i když nejsou použity. (Nejen, že je to dobrý nápad, ale také je to zákonem povinné).

Statisticky řečeno Vás pravděpodobněji zasáhne blesk, než aby jste se zranili při parašutismu.

Co když se padák neotevře?

Každý padákový komplet je vybaven jak hlavním tak rezervním padákem. Každý!
Jako tandemový pasažér skáčete s trénovaným profesionálem, který ví jak zvládat závady a krizové situace, v případě potřeby. Vaše bezpečnost je pro nás vždy TOP prioritou a nikdy jsme neměli ani vážnější zranění.


Navíc všechny naše padáky jsou vybaveny zařízením jménem AAD, od renomované značky Cypres. Toto zařízení neustále mapuje Vaší rychlost a výšku během seskoku – a když padáte moc rychle či moc nízko automaticky samo otevírá padák.

Jak se dostanu k Vám na letiště?

Mrkněte na naší stránku s kontakty, kde naleznete jak mapu, tak podrobné instrukce ZDE.

Jak dlouho to celé trvá?

Přijedete na letiště, vyplníme s Vámi přihlášku, oblečeme do postroje, 5-10 minutové školení a jde se na věc. Letadlo stoupá do 4000 metrů cca 20 minut. Volný pád si budete užívat cca 60 vteřin a dalších 5-6 minut budete plachtit v klidu na otevřeném padáku k zemi.

Můžu si svůj seskok nechat natočit / nafotit ?

Ano, máme profesionální kameramany parašutisty, kteří čekají na to aby pro Vás mohli zachytit Váš speciální zážitek. DVD a foto zpravidla obdržíte do půl hodiny po seskoku.Můžu si vzít na seskok svojí vlastní kameru?

Bohužel.

Ani když vlastním speciální kameru jako je GoPro?

Bohužel ani GoPro. Víme, že to vypadá jako že z Vás jen chceme vytáhnout peníze za služby kameramana, ale věřte nám, že kdokoliv bez řádného tréninku a zkušeností s kamerami ve vzduchu může být velkým bezpečnostním rizikem nejen sám sobě, ale i všem okolo. Můžete se podívat kdekoliv ve světe a nenaleznete dropzonu, která by povolovala vlastní kamery při tandemech.

Co když se bojím výšek?

Na první pohled je to těžké uvěřit, ale poznáte sami. Každému kdo se bojí výšek říkáme následující: Je to jako dívat se na satelitní snímky, ve 4000 metrech je země pořádně daleko a výška je to tak trošku abstraktní.

Kdy skáčete?

Vše záleží na počasí, ale většinou sezonu otevíráme koncem Března a končíme v půlce Listopadu. První a poslední dva měsíce skáčeme většinou jen středy a víkendy. Během letních měsíců pak při dobrém počasí každý den. Pro konkrétní termíny nám zavolejte na 724 002 002 nebo napište na info@skyservice.cz

Co si mám vzít na sebe?

Pokud chcete přijďte klidně v plavkách ;)
Tak jako tak od nás dostanete speciální kombinézu na tandemové seskoky.
Jedinou věc, kterou určitě budete potřebovat je dobrá pevná obuv, taková která Vám při seskoku nespadne z nohou.


Joomla SEF URLs by Artio

Koupit tuto službu

sky-logo

Klientské centrum
Dlouhá 6,
Praha 1, 110 00

tel.: +420 724 002 002
e-mail: info@skyservice.cz

Provozní doba
Po-Pá: 09:00 - 17:00
So-Ne: zavřeno
Nebo po tel. domluvě

Provozní doba letiště
Duben - Říjen
Denně: 09:00 - 17:00
Listopad - Březen
Po-Pá: 09:00-16:00

text-img-contact-bottom

Zákaznická linka pro objednávky volejte +420 724 002 002

nahoru