Tandemový seskok od SKYSERVICE

Žij naplno!
Vyzkoušej tandemový seskok

Vyhlídkové lety nad Prahou

Startujeme z letiště Letňany, odkud se v okamžiku dostaneme nad Pražskou Zoo, futuristickou budovu Botanické Zahrady Fata Morgana, a krásný barokní zámek Troja, s rozlehlou francouzskou zahradou, která z výšky tvoří precizní geometrický útvar. Odtud přelétneme okolo zříceniny Baba, přes známý Kulaťák směrem k centru. Po cestě si nelze po pravé straně nevšimnout skvostu socialistického stavitelství, megalomanského Strahovského Stadionu, největšího na světe s kapacitou až 250 tisíc míst. Po prohlédnutí této nejmohutnější stavby Prahy, se už ocitáme u slavného Pražského hradu, také největšímu hradnímu komplexu na světě. Z výšky se podíváme na všechny pražské nádvoří, nádhernou katedrálu Sv. Víta se svými gotickými věžičkami, a rozlehlé terasovité zahrady k hradu přiléhající. Během pár vteřin se dostaneme přímo nad samé srdce Prahy, tedy Staré město, jehož dominantou je socha reformátora Jana Husa, o kousek vedle jsou ze vzduchu viditelné kříže 27 popravených českých pánů, a samozřejmě slavný Orloj.

Po pravé straně mezitím můžeme obdivovat z ptačího pohledu dominantu Prahy Karlův Most, po kterém proudí každodenně tisíce turistů s příslibem obdivování jeho historických krás. Vy se ale mezi nimi mačkat nemusíte a v klidu si ho můžete prohlédnout z pohodlných sedaček. Poletíme dále podél břehu Vltavy až se dostaneme k Vyšehradu, kde podle legendy kněžna Libuše prorokovala budoucí slávu našeho krásného města. Odtud pak zamíříme směrem na královské Vinohrady, po cestě můžeme také spatřit památník Vítkov se sochou Jana Žižky, která je největší jezdeckou sochou v Evropě. Již z dálky však uvidíme dominantní  televizní věž s plazícími se batolaty slavného umělce Davida Černého.

Kromě moderního umění můžeme obdivovat také precizní prvorepublikové architektonické rozvržení vinohradských domů stavěných do perfektních  obdélníků s vnitroblokem. Z centra pak zamíříme směrem zpět k letišti, kde si ještě z výšky můžeme prohlédnout letecké muzeum Kbely s jeho četnými starými sověstskými stíhacími stroji. Hladké přistání, a máme hotovo, celá Praha jako na dlani během dvaceti minut.

Joomla SEF URLs by Artio

Koupit tuto službu

sky-logo

Klientské centrum
Dlouhá 6,
Praha 1, 110 00

tel.: +420 724 002 002
e-mail: info@skyservice.cz

Provozní doba
Po-Pá: 09:00 - 17:00
So-Ne: zavřeno
Nebo po tel. domluvě

Provozní doba letiště
Duben - Říjen
Denně: 09:00 - 17:00
Listopad - Březen
Po-Pá: 09:00-16:00

text-img-contact-bottom

Zákaznická linka pro objednávky volejte +420 724 002 002

nahoru