Tandemový seskok od SKYSERVICE

Žij naplno!
Vyzkoušej tandemový seskok

Videozáznam seskoku

O svou radost z nevšedního zážitku se můžete s kýmkoliv podělit a sami sebe opakovaně spatřit ve filmu.

Kameraman Vám může natočit přípravu k seskoku, strojení do kombinézy a postroje, nastupování do letadla, let letadlem se záběry zevnitř kabiny, pilotní kabiny a záběry z okna letadla.

Poté se zavěsí zvenku na trup letadla a natáčí Vás a fotografuje ve dveřích těsně před výskokem a spolu s Vámi odskakuje ve stejném okamžiku.

Celou dobu volného pádu je před Vámi, můžete mu podat ruku, mávat na něj.

V poloze na zádech pak natáčí otevírání Vašeho padáku a sám otevírá o něco později padák tak, aby přistál dřív, znovu nachystal kameru a fotoaparát a zaznamenal Vaše přistání.

Objednat si můžete

  • Videozáznam na DVD 1700 Kč

DVD (sestříhaný a ozvučený záznam) Vám předá kameraman buď do hodiny po seskoku nebo Vám bude zasláno nejpozději do 5 dnů poštou na Vámi uvedenou adresu.

  • Videozáznam na DVD & Fotografie na CD 2000 Kč

Navíc k DVD záznamu obdržíte také CD s fotografiemi z Vašeho seskoku ve vysokém rozlišení.


Součástí DVD je předfilm o tandemovém skákání. Všechny záznamy jsou pořízeny ve vysoké digitální kvalitě.

Pokud si objednáte dárkový poukaz pro své přátele či blízké nebo poukázku na tandemový seskok pro sebe a jejich součástí bude i pořízení videozáznamu, ušetříte.

Pro ukázky videozáznamů a fotografií mrkněte níže nebo přímo do naší galerie.

 

 

Joomla SEF URLs by Artio

Koupit tuto službu

text-img-contact-bottom

Zákaznická linka pro objednávky volejte +420 724 002 002

Tandemový seskok

tandemový seskok

Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto "bláznivou" myšlenku uskutečnit! Pro tandemový seskok padákem nepotřebujete žádný speciální výcvik ani lékařskou prohlídku, dostanete pouze krátkou instruktáž před tandemovým seskokem, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista.

Samostatné seskoky

Tandemový seskok není jedinou možností, jak zažít jedinečný pocit volného pádu. Pokud si chcete sami vyzkoušet ten opojný pocit, který provází seskoky padákem z letadla, a následný let, SkyService Vám nabízí několik možností, jak seskok padákem vyzkoušet.

Vyhlídkové lety nad Prahou

Exkluzivní vyhlídkové lety nad centrem Prahy. Létáme tam kam jiní nemohou. Prohlédněte si nejkrásnější město Evropy z ptačího pohledu. Podívejte se z výšky na všech sto a více pražských věží.

O Skydive Arena

Objevili jste netradiční, adrenalinový a přesto bezpečný sport pro každého!
Přijďte si vyzkoušet pocit volného pádu v bezpečí větrného tunelu, v bezpečné výšce a za neustálého dozoru profesionálních instruktorů!

nahoru