Tandemový seskok od SKYSERVICE

Žij naplno!
Vyzkoušej tandemový seskok

Pokračovací výcvik, RW, FreeFly

Po dokončení výcviku AFF, nebo výcviku klasickou metodou chceš skákat a nevíš jak, nebo chceš pouze poradit co dál? Přijď k nám a zeptej se.

Kontaktuj SPORTOVNÍ CENTRUM!

Podle tvých možností ti poradíme, zjistíme co tě baví a doporučíme ti nejvhodnější instruktory. Kolik skoků s nimi uděláš, záleží jen na tobě. Obecně platí čím více, tím lépe. Vždy je lepší a efektivnější se učit od zkušenějších než se plácat ve vzduchu sám nebo se stejně "zkušenými" kolegy, i když i to má své kouzlo, jak všichni víme :o)).

Nepreferujeme žádnou disciplínu, nikomu neříkáme co by měl skákat, každý ať dělá co ho baví. Nakonec skáčeme pro zábavu, ne abychom jeli domu naštvaní!

Cena za seskok s instruktorem se obecně rovná ceně letenky + jeho a tvoje letenka. Samozřejmě při větším počtu skoků je možno dohodnout množstevní slevy.

Dále nabízíme zvýhodněné ceny na sportflight ve Skydive Aréně pro parašutisty skákající na DropZone Most.

Pro více info koukněte sem, nebo volejte +420 602 325 394*

*Pouze pro zkušené letce a certifikované parašutisty.

Joomla SEF URLs by Artio

Koupit tuto službu

text-img-contact-bottom

Zákaznická linka pro objednávky volejte +420 724 002 002

Tandemový seskok

tandemový seskok

Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto "bláznivou" myšlenku uskutečnit! Pro tandemový seskok padákem nepotřebujete žádný speciální výcvik ani lékařskou prohlídku, dostanete pouze krátkou instruktáž před tandemovým seskokem, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista.

Samostatné seskoky

Tandemový seskok není jedinou možností, jak zažít jedinečný pocit volného pádu. Pokud si chcete sami vyzkoušet ten opojný pocit, který provází seskoky padákem z letadla, a následný let, SkyService Vám nabízí několik možností, jak seskok padákem vyzkoušet.

Vyhlídkové lety nad Prahou

Exkluzivní vyhlídkové lety nad centrem Prahy. Létáme tam kam jiní nemohou. Prohlédněte si nejkrásnější město Evropy z ptačího pohledu. Podívejte se z výšky na všech sto a více pražských věží.

O Skydive Arena

Objevili jste netradiční, adrenalinový a přesto bezpečný sport pro každého!
Přijďte si vyzkoušet pocit volného pádu v bezpečí větrného tunelu, v bezpečné výšce a za neustálého dozoru profesionálních instruktorů!

nahoru