Tandemový seskok od SKYSERVICE

Žij naplno!
Vyzkoušej tandemový seskok

Informace o letadlech

PAC 750 XL

Letadlo Pac 750 XL je poměrně novým přírůstkem ve světě výsadkových letounů. Letadlo může vystoupat až do výšky 6 kilometrů a na svojí palubě uveze 17 parašutistů. Do oblak můžete s tímto strojem stoupat rychlostí přes 300 km/h. Výstup z letadla za letu je řešen velkými dveřmi, díky kterým je skok do volného prostoru hračkou.

Diamond DA42

The Diamond DA42 Twin Star is a four seat, twin engine, propeller-driven airplane manufactured by Diamond Aircraft Industries. Its airframe is molded largely of composite materials.

L-410 UVP Turbolet

Let L-410 Turbolet je dopravní a transportní letoun, určený pro regionální dopravu. Jedná se o hornoplošný, samonosný jednoplošník. Konstrukci trupu tvoří celokovová poloskořepina, křídlo je dvounosníkové, vybavené dvouštěrbinovými klapkami a spoilery. Pohonnou jednotku tvoří dva turbovrtulové motory Walter M 601 a vrtule Avia V508 nebo V 510 - vrtule stálých otáček s možností praporování a reverzu.Stroj je schopen přistávat na malých a neupravených letištích a schopen provozu v extrémních podmínkách od +50°C do -40°C. Náš letoun je upraven pro pohodlné cestování v luxusu kožených sedaček, lcd televizí, konferenčních stolků a dalších vymožeností.
Joomla SEF URLs by Artio

Koupit tuto službu

text-img-contact-bottom

Zákaznická linka pro objednávky volejte +420 724 002 002

Tandemový seskok

tandemový seskok

Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto "bláznivou" myšlenku uskutečnit! Pro tandemový seskok padákem nepotřebujete žádný speciální výcvik ani lékařskou prohlídku, dostanete pouze krátkou instruktáž před tandemovým seskokem, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista.

Samostatné seskoky

Tandemový seskok není jedinou možností, jak zažít jedinečný pocit volného pádu. Pokud si chcete sami vyzkoušet ten opojný pocit, který provází seskoky padákem z letadla, a následný let, SkyService Vám nabízí několik možností, jak seskok padákem vyzkoušet.

Vyhlídkové lety nad Prahou

Exkluzivní vyhlídkové lety nad centrem Prahy. Létáme tam kam jiní nemohou. Prohlédněte si nejkrásnější město Evropy z ptačího pohledu. Podívejte se z výšky na všech sto a více pražských věží.

O Skydive Arena

Objevili jste netradiční, adrenalinový a přesto bezpečný sport pro každého!
Přijďte si vyzkoušet pocit volného pádu v bezpečí větrného tunelu, v bezpečné výšce a za neustálého dozoru profesionálních instruktorů!

nahoru