Tandemový seskok od SKYSERVICE

Žij naplno!
Vyzkoušej tandemový seskok

Informace o letadlech

PAC 750 XL

Letadlo Pac 750 XL je poměrně novým přírůstkem ve světě výsadkových letounů. Letadlo může vystoupat až do výšky 6 kilometrů a na svojí palubě uveze 17 parašutistů. Do oblak můžete s tímto strojem stoupat rychlostí přes 300 km/h. Výstup z letadla za letu je řešen velkými dveřmi, díky kterým je skok do volného prostoru hračkou.

Diamond DA42

The Diamond DA42 Twin Star is a four seat, twin engine, propeller-driven airplane manufactured by Diamond Aircraft Industries. Its airframe is molded largely of composite materials.

L-410 UVP Turbolet

Let L-410 Turbolet je dopravní a transportní letoun, určený pro regionální dopravu. Jedná se o hornoplošný, samonosný jednoplošník. Konstrukci trupu tvoří celokovová poloskořepina, křídlo je dvounosníkové, vybavené dvouštěrbinovými klapkami a spoilery. Pohonnou jednotku tvoří dva turbovrtulové motory Walter M 601 a vrtule Avia V508 nebo V 510 - vrtule stálých otáček s možností praporování a reverzu.Stroj je schopen přistávat na malých a neupravených letištích a schopen provozu v extrémních podmínkách od +50°C do -40°C. Náš letoun je upraven pro pohodlné cestování v luxusu kožených sedaček, lcd televizí, konferenčních stolků a dalších vymožeností.
Joomla SEF URLs by Artio

Koupit tuto službu

text-img-contact-bottom

Zákaznická linka pro objednávky volejte +420 724 002 002

nahoru