Tandemový seskok skydiving krok za krokem

co čekat

Dovolte nám, abychom vás tím provedli od první minuty na letišti až do chvíle, kdy získáte certifikát o absolvování, který dokazuje, že jste skutečně vyskočili z perfektně fungujícího letadla z výšky 4000 (13 100 ft) nebo 6000 metrů ( 19 700 stop)!
Stačí si najít vhodný termín, zarezervovat si ho a přijet na naše letiště v Mostě. Vše ostatní necháte u nás. Nepotřebujete žádné speciální školení, fyzickou zdatnost ani lékařské prohlídky.
Potřebujete alespoň 18 let a váhu ne více než 120 kg (265 liber).
[Existují některé výjimky, ale nejprve se s námi poraďte]

Ve smluvený čas zde na vás bude čekat váš tandempilot (tak říkáme instruktor parašutismu, který si vás přišpendlí na břicho). Zhruba za 15 minut komplexně vysvětlí a na příkladu ukáže, v jaké pozici budete připoutáni, ukáže veškeré vybavení a jakou pozici musíte zaujmout po vyskočení z letadla při volném pádu, při otevírání padáku a během přistání. Vše si společně procvičíte na zemi.

 

Poté se obléknete do naší kombinézy a obléknete se do našeho speciálního úvazku pro tandemové skákání. Dostanete také ochranné brýle na oči. Pro všechny naše parašutistické operace používáme importované padáky vybavené bezpečnostními mechanismy Cypres. co to pro tebe znamená? Bezpečí a jistota, že jediné, co si z tohoto zážitku odnesete, je maximální vzrušení .😉 

Dále vy a váš pilot/instruktor tandemového seskoku nastoupíte do našeho PAC 750XL, jednoho z nejmodernějších letadel používaných pro extrémní sporty, jako je parašutismus. Při výstupu do nebe si budete moci vychutnat fantastický výhled na romantickou krajinu zdobenou velkolepými horami a hrady na kopcích kolem. Máme jedno z nejlepších míst pro seskok padákem. Cesta nahoru trvá asi 15-20 minut.

Váš kamarád – instruktor bude celou dobu sedět poblíž, takže pokud budete mít nějaké dotazy ohledně jízdy nahoru, můžete se zeptat pryč. Ve výšce 4000 metrů (13 100 stop) nebo 6000 metrů (19 7000 stop) si vás váš instruktor připne k sobě a na 3 vyskočíte. Není třeba se ničeho obávat, všichni naši tandemoví piloti mají za sebou minimálně 5000 seskoků a absolvovali náročné kurzy.
To je ono! Tohle je ten moment. Letíte vzduchem rychlostí 200 km/h (125 mph)! Adrenalin na maximum. Naprostá paráda, úplně čistá hlava, prostě jedno velké WOW. Volný pád trvá asi 60 sekund nebo více než 90 sekund. A když si myslíte, že už vás nic nemůže překvapit, váš tandempilot otevře padák. jaké to je? Zkrátka – další obrovské WOW!
” A zvládnu to?” Nebojte se – je to super extrémní adrenalinová zábava, která je naprosto bezpečná. Nenechte si to utéct kvůli zbytečným obavám… Vše je nastaveno tak, aby si každý mohl odnést ten nejlepší možný zážitek – od jízdy nahoru, přes seskok, volný pád až po klouzání padákem dolů. Poslední kousek si užijete 8-10 minut. Věřte nám, stojí to za to. Výhled z jízdy na padáku je mnohem lepší než při jízdě letadlem!
Chtěli byste mít tuto neuvěřitelnou vzpomínku na obrázcích nebo na videu? Žádný problém. Při rezervaci termínu stačí vybrat možnost s nahrávkou. V tomto případě získáte dalšího kámoše ve vzduchu jen s sebou. Bude tam, aby vás zachytil úsměv během skoku ven, volného pádu a přistání.
Když se země přiblíží, připravte se na přistání. O vše se postará váš tandempilot. Jediné, co musíte udělat, je zvednout nohy nahoru. Hladké přistání. Mnohem měkčí, než si dokážete představit . Nakonec si sundáte výstroj, převléknete se zpět do svého normálního stavu a každý dostane certifikát o svém hrdinství. Opravdu se ti to povedlo!😉